ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12409057
nr 1240 9057
Calle Drakenberg, skulpterad träram, signerad och daterad, -73,60x66
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:03:02
500 kr
600 kr